Evolution Latvia

 

Rebeka Luīze, Spēļu Prezentētāja

 evo presenter story 

Mans vārds ir Rebeka Luīze un jau kopš 2018. gada februāra es strādāju Evolution Latvia Spēļu Prezentētājas amatā. Par Evolution Gaming es uzzināju no savas kursa biedrenes laikā, kad es meklēju darbu, kuru es varētu apvienot ar studijām, tādēļ pielāgojams un fleksibls darba grafiks bija mana prioritāte.

Kad es uzzināju par pieejamajām vakancēm Evolution Latvia, es uzreiz sapratu, ka Spēļu Prezentētāja amats ir priekš manis! Es nebiju pārliecināta par savām angļu valodas zināšanām, bet tik un tā pieteicos darbā, un kopš tā brīža sākās mana karjera Evolution Latvia.

Studiju laikā es izvēlējos strādāt 12 stundu maiņas, ar šādu grafiku man bija vairāk brīvu dienu un laika, ko varēju veltīt sev un mācībām. Brīvo laiku es labprāt pavadu ar saviem draugiem un dodos ārpus pilsētas pie dabas.

Kad veiksmīgi pabeidzu savas studijas, es mainīju darba grafiku un sāku strādāt nakts maiņas. Priekš manis tas ir ļoti ērti, jo pirms maiņas es varu satikties ar draugiem, savukārt, pēc maiņas esmu pirmā, kas noķer saullēktu!

Evolution Latvia ir vieta, kurā ikviens var atrast sev piemērotu amatu un darba grafiku. Esmu komunikabla, līdz ar to priekš manis viena no lietām, kura visvairāk aizrauj šajā darbā, ir sarunāties ar cilvēkiem no visas pasaules. Turpretī, mani draugi, kuri varbūt nav tik pļāpīgi kā es, ir izvēlējušies amatus, kuros tik aktīva sarunāšanās nav nepieciešama.

Es ļoti izbaudu laiku, kuru pavadu darbā, šeit esmu iepazinusies ar cilvēkiem, kuri ir kļuvuši par maniem draugiem, un esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos Evolution kā savu darba vietu!

Jana, Kāršu Uzskaites operatore (Shuffler)

Shuffler Story

Esmu Jana un šis ir mans trešais gads Evolution Latvia kā Kāršu uzskaites operatorei jeb Shuffler. Es izbaudu savu darbu katru dienu, priekš manis darba pienākumi nešķiet pārāk grūti, tomēr jāatzīst, ka šis amats prasa lielu atbildību, koncentrēšanos spēju un liela uzmanība ir jāpievērš detaļām.

Papildus kāršu uzskaites opratora amatam, esmu arī mentors jaunajiem darbiniekiem – es palīdzu jaunajiem kolēģiem gan apmācību laikā, gan arī sniedzu nepieciešamo atbalstu pirmajos darba mēnešos, daloties savās zināšanās, kā arī iepazīstinot ar dzīvi Evolution Latvia. Man ļoti patīk mentora loma un tas, ka labs darbs atmaksājas – pagājšgad tiku nominēta kā labākais mentors!

Dzintars, Spēļu Šova vadītājs

Game Host Story

Sveiki, es esmu Dzintars un šis ir stāsts par to, kā es kļuvu par daļu no Evolution jeb EVOlutioneer.

Savā pēdējā studiju gadā, es sāku meklēt darba iespējas, jo vēlējos kļūt patstāvīgs. Man ir izglītība IT nozarē, kas mani arī ļoti interesē, savukārt, brīvajā laikā es nodarbojos ar sportu.

Kad es sāku meklēt darbu, es gribēju kaut ko fleksiblu, lai to varētu ērti apvienot ar maniem hobijiem. Tāpat arī es meklēju darba iespējas, kas man palīdzētu augt gan personīgi, gan arī profesionāli. Es atradu Evolution Gaming un pieteicos Spēļu Prezentētāja vakancei, pavisam drīz mans ceļš Evolution Latvia aizsākās.

Kad es sāku savu karjeru Evolution, man bija viens mērķis – pierādīt sevi un kļūt par labāko savā amatā. Esmu cilvēks, kurš vienmēr tiecas pēc vislabākajiem rezultātiem, un tas ir tieši tas, ko es izdarīju – biju pacietīgs un daudz mācījos. Es strādāju kā Spēļu Prezentētājs divus ar pusi gadus, līdz es izlēmu, ka es gribētu kaut ko pamainīt. Es pievienojos jaunai komandai ar brīvi domājošiem kolēģiem un lielisku komandas vadītāju!

Drīz man piedāvāja Spēļu šova vadītāja amatu un, protams, es teicu JĀ, jo tas bija amats, uz kuru tiecos jau kopš paša sākuma! Es mīlu savu darbu - man ir iespēja būt šova vadītājam, izklaidēt cilvēkus, izpaust sevi, savu personību un kļūt labākam katru dienu!